Postele z masivu s úložným prostorem

Sobinco|BYDLENÍ

Postele z masivu s úložným prostorem je volba z rozumu.

 

Rozhodování čím nahradit vysloužilou postel nejednou padne na postele z masivu. Jenže co když chceme novou postel nejen pevnou ale i ji využít jako skříň či peřináč? Postele z masivu s úložným prostorem je to co ve finále je to hledáte. Ano je tomu tak docela často. Jelikož se dospělí lidé na manželské posteli z masivu i rádi milují chtějí se mít při milování čeho chytit.

Jak využít Postele z masivu s úložným prostorem?

 

Přímou komunikací se zákazníky se nám podařilo zjistit že takzvané velké čelo (část postele kde bývá hlava) jim slouží nejen jako dekorace ale prakticky i k milování jako jakési držadlo. Protože nechtějí nechat věci náhodě častěji volí nechat si celo-masivní postel nechat vyrobit raději z masivního výběrového dřeva buk a to o síle 4 cm. Obavy z postelí o síle masivu 3 cm sice nejsou na místě ale jsme firma kde náš zákazník znamená náš pán.

 

postel z masivu Denis

 

I postel je nábytkem z masivu

 

Mít v ložnici televizi či nikoliv? Také častý dotaz zákazníků. Je to velmi individuální ale pokud lidem nepůsobí TV žádné zdravotní potíže jsme za to že je to jen o jakémsi kompromisu obou manželů či partnerů.
Měla by se ložnice větrat? Ano lez říci že určitě ano. Né že by to mělo vliv na postel z masivu s úložným prostorem ale každopádně jako prevenci před plísněmi to doporučujeme.

Na posteli z masivu se spí téměř kdekoli

 

Z jakými nejvíc atypickými ložnicemi jste se setkali? Jak se zdá tak lidé své postele z masivu dávají do téměř neomezeného množství kombinací míst i způsobů. Spí se téměř všude. Kromě klasické kombinace byt, rodinný dům, chata je zde také garáž, bývalý chlév nebo také továrna. Překvapením byl i spící prostor v bývalém mlýně. Po stavebních úpravách se bydlí ale hlavně spí na postelích z masivu i ve spižírně, wc a také botanické zahradě.